Services

Look at our services

FGS.LV:

Par Mums

FGS ir uzņēmums, kad piedāvā attālinātos grāmatvedības un finanšu pakalpojumus, sniedzot kompānijām profesionālu un tūlītēju palīdzību, atbalstu grāmatvedības uzturēšanā un problēmjautājumu risināšanā. Grāmatvedības un finanšu pakalpojumus FGS piedāvā klientiem ar reāllaika tiešsaisti, padarot tos operatīvus un ērti lietojamus.

FGS risinājums ļauj apvienot „ oficiālo grāmatvedību” un vadības grāmatvedību, nodrošinot biznesa rezultātu kontroli pa struktūrvienībām un darbības veidiem, kā arī klientu apmaksas un piegādātāju rēķinu apmaksas kontroli. Izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un apstrādājot grāmatvedības pirmdokumentu, FGS spēj sniegt klientam daudzveidīgu informāciju. FGS izmantotā EPICOR iSCALA integrētā sistēma ļauj ģenerēt dažādas atskaites, kas domātas gan ārējiem lietotājiem ( VID, bankas), gan iekšējai uzņēmuma darbības uzraudzībai.

Finanšu datu drošība un precizitāte ir uzņēmuma veiksmīgas darbības pamatā, tādēļ viena no FGS galvenajām vērtībām ir konfidencialitāte, klienta datu droša uzglabāšana un neizpaušana, kā arī rūpība un precizitāte pakalpojumu sniegšanā.

Kāpēc izvēlēties FGS?

Nav nepieciešams iegādāties un uzturēt IT infrastruktūru (serveris, servera programmas). Nav jāpērk uzņēmuma vadības sistēmas licence. Nav uzņēmuma vadības sistēmas ieviešanas izmaksu.
FGS piedāvā augsti kvalificēta finanšu vadības speciālista, grāmatveža pakalpojumus ar stundas likmi, nav nepieciešams algot dārgu speciālistu pilnas slodzes darbam.
Nav jāapmāca grāmatvedības un loģistikas personāls.
Iespēja kontrolēt savu biznesu reāllaika režīmā.
Pamatoti un savlaicīgi pieņemti biznesa lēmumi.

FGS ir Jūsu uzņēmuma finanšu nodaļa, kas strādā attālināti

Mūsdienu tehnoloģijas un interneta iespējas ļauj kompānijām efektīvi strādāt no jebkuras vietas pasaulē. Daudzi uzņēmumi izvieto savas nodaļas dažādās vietās vienas pilsētas vai valsts robēžās. Bet arvien izplatītāka ir tendence izvietot dažādus departamentus un struktūrvienības pat dažādās valstīs, atkarībā no speciālistu pieejamības un izmaksām.

FGS darbā ar klientu uzņēmumiem, strādā, ka konkrētā uzņēmuma struktūrvienība, kas atrodas „ blakus telpā” vai „ blakus mājā”. Telefona sakari ar grāmatvedību tiek uzturēti visas dienas garumā, aktīvi izmatojot arī e-pastu un faksu. Bet galvenā priekšrocība, kas rada būtisku atšķirību no grāmatvedības ārpakalpojuma, ir datu apstrādes nepārtrauktais cikls ar iespēju izmantot finanšu informāciju uzņēmuma atbildīgajiem darbiniekiem ikdienā. Vadītāju un citu darbinieku datoros ir redzama informācija par klientu rēķinu apmaksas stāvokli, noliktavas krājumu stāvokli utt.

Attālināti strādājoša finanšu nodaļa ir faktiski uzņēmuma sastāvdaļa, kas ikdienā darbojas uzņēmumā

Savukārt, grāmatvedības ārpakalpojumi, ir autonoma funkcija, kas darbojas atrauti no uzņēmuma ikdienas darbības,un kuras pamata uzdevums ir apstrādāt grāmatvedibas dokumentus nodokļu un gada pārskata vajadzībām.

FGS risinājums ļauj apvienot „ oficiālo grāmatvedību” un vadības grāmatvedību, nodrošinot biznesa rezultātu kontroli pa struktūrvienībām un darbības veidiem, kā arī klientu apmaksas un piegādātāju rēķinu apmaksas kontroli. Izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un apstrādājot grāmatvedības pirmdokumentu, FGS spēj sniegt klientam daudzveidīgu informāciju. FGS izmantotā EPICOR iSCALA integrētā sistēma ļauj ģenerēt dažādas atskaites, kas domātas gan ārējiem lietotājiem ( VID, bankas), gan iekšējai uzņēmuma darbības uzraudzībai. Finanšu datu drošība un precizitāte ir uzņēmuma veiksmīgas darbības pamatā, tādēļ viena no FGS galvenajām vērtībām ir konfidencialitāte, klienta datu droša uzglabāšana un neizpaušana, kā arī rūpība un precizitāte pakalpojumu sniegšanā.

Reāllaika grāmatvedības datu apstrāde

WEB pieeja sava uzņēmuma datiem

Maksājumu sagatavošana banku programmās saskaņā ar termiņiem

Parādu piegādātājiem reāllaika web-analīze

Klientu parādu reāllaika web-analīze

Debitoru uzraudzība

Klienta finanšu datu analīze un kontrole, prognozēšana, budžetu sastādīšana

Preču noliktavas uzskaite un pasūtījumu izpildes monitorings ar WEB pieeju

Loģistikas asistenta pakalpojumi

Gada pārskatu un UIN deklarāciju sagatavošana

Prognožu, budžetu biznesa plānu sastādīšana, finanšu vadības konsultācijas