Par mums

FGS.LV:

Par FGS

Finanšu Grāmatvedības Sistēmas (FGS) izveidojusi gramatvedības un nodokļu eksperti ar vairāk kā 20 gadu pieredzi šajā jomā.

Galvenajai uzņēmumu finanšu un grāmatvedības speciālistei Dzintrai Renigerei ir pieredze finanšu vadībā, biznesa kontrolē, uzņēmuma biznesa procesu automatizācijā un grāmatvedības vadībā tādos starptautiskos uzņēmumos kā Volvo Truck Latvia, Schneider Electric, Lexel, Ahlstorm un citos.

FGS misija

Mūsu misija ir palīdzēt uzņēmumu vadītājiem

Mūsu misija ir palīdzēt uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem labāk saprast savu biznesu un uzlabot sava uzņēmuma naudas plūsmu. Mēs izmantojam un nepārtraukti attīstam jaunās tehnoloģijas. Mūsu klientiem ir pieeja mūsdienīgiem tiešsaistes rīkiem, izmantojot „mākoņu” grāmatvedības tehnoloģijas.

Jauna pieeja

FGS - tā ir jauna pieeja attālinātajos finanšu un grāmatvedības pakalpojumos

Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un risinājumus, bet mūsu speciālisti ir ar ilggadīgu pieredzi grāmatvedības un finanšu vadībā, izmantojot procesu vadības sistēmu Epicor iSCALA.

FGS mērķi

Palīdzēt mūsu klientiem

Palīdzēt mūsu klientiem iegūt plašu informāciju sava biznesa vadībai un kontrolei, netērējot naudu dārgu programmu un tehnikas iegādei un uzturēšanai.

Piecas minūtes dienā

Piecās minūtēs vai mazāk dienā, jūs nosūtīsiet mums savus grāmatvedības dokumentus, un no jebkuras vietas un jebkurā laikā, redzēsiet, no kurienes ienāk Jūsu nauda un kur Jūs izdodat savu naudu. Jūs labāk sapratīsiet, kādi ir rezultāti katram Jūsu biznesa veidam vai struktūrvienībai, un tas ļaus Jums pieņemt pareizus un savlaicīgus lēmumus.

Mūsu spējas

100%
Grāmatvedība
100%
Finanšu vadība
100%
"Mākoņu" grāmatvedības tehnoloģijas