Pakalpojumi

FGS pakalpojumu plāni.

Sūti pieteikumu jau šodien!

JAUNS! Dari pats + Grāmatvedis noslēdz. Maksa NAV atkarīga no dokumentu skaita! Grāmatvedis pilnam apstrādes ciklam. Maksa IR atkarīga no dokumentu skaita!
Klents pats veic pirmdokumentu ievadi tiešsaistē (pieeja 24/7). Nav
On-line pieslēgums sava Biznesa Kontrolei. Read-only 24/7 pieeja saviem datiem: PZ aprēķinam Bilancei Debitoriem Kreditoriem. On-line pieslēgums sava Biznesa Kontrolei. Read-only 24/7 pieeja saviem datiem: PZ aprēķinam Bilancei Debitoriem Kreditoriem.
Neierobežotas konsultācijas pa e-pastu un telefonu Neierobežotas konsultācijas pa e-pastu un telefonu
Nav FGS veic pirmdokumentu ievadi (ikdienas nedēļas vai mēneša apstrādes cikls).
Gramatvedis: Mēneša slēgšana algu aprēķins nodokļu aprēķins un nosūtīšana uz VID Gada pārskats. Gramatvedis: Mēneša slēgšana algu aprēķins nodokļu aprēķins un nosūtīšana uz VID Gada pārskats.
Ikmēneša detalizēta Peļņas/Zaudējumu aprēķina un Bilances sastādīšana Ikmēneša detalizēta Peļņas/Zaudējumu aprēķina un Bilances sastādīšana

PAPILDUS PLĀNI.
Tava Biznesa izaugsmei.

Tavs Finanšu kontrolieris Tavs Finanšu kontrolieris
Ikmēneša PZ un Bilances pārskats ar uzņēmuma vadību (klātienē vai attālināti) paskaidrojumu sniegšana par PZ un Bilances saturu. Ikmēneša PZ un Bilances pārskats ar uzņēmuma vadību (klātienē vai attālināti) paskaidrojumu sniegšana par PZ un Bilances saturu.

Tavs Finanšu Vadītājs Tavs Finanšu Vadītājs
Budžeta un regulāra prognožu sastādīšana Budžeta un regulāra prognožu sastādīšana
Uzņēmuma finanšu rādītāju analīze. Uzņēmuma finanšu rādītāju analīze.
Dažāda veida analītisko atskaišu sagatavošana uzņēmuma Vadības vajadzībām. Dažāda veida analītisko atskaišu sagatavošana uzņēmuma Vadības vajadzībām.

 

Vēlamies uzzināt vairāk par FGS pakalpojumu plāniem:

 

Uzņēmuma nosaukums

Kontaktpersona

Tālrunis

E-pasts

Izvēlieties komplektu